MIERZ WYSOKO!

Stowarzyszenie Mierz Wysoko i Otwarty Warsztat Rowerowy rozkręcają akcję: "Rowerowy Recycling", o czym od jakiegoś czasu informują poprzez swoją stronę na facebooku. 

Każdy, kto chce się pozbyć niepotrzebnego roweru, może przekazać go Stowarzyszeniu. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer: 790 450 274, a aktywiści przyjadą pod same drzwi i rower zabiorą. 

Stowarzyszenie podkreśla, że przyjmuje rowery w każdym stanie. Interesują ich również części i akcesoria. Rowery w dobrym stanie zostaną naprawione, część z nich zostanie przekazana w nagrodę dzieciom i młodzieży biorącym udział w programie „Rower za Dobro”, w ramach którego pomagają innym. Te, których nie uda się naprawić, zostaną rozebrane na części, które posłużą do budowy nowych jednośladów i będzie można je kupić za niewielką cenę. 

Pieniądze ze sprzedaży zasilą budżet Otwartego Warsztatu Rowerowego, prowadzonego przez Stowarzyszenie przy ulicy Brzeskiej 23. 

Otwarty Warsztat Rowerowy jest miejscem, gdzie każdy pod okiem mechanika, może naprawić swój rower. Stowarzyszenie oprócz wykwalifikowanej pomocy udostępnia również podstawowe części do napraw oraz sprzęt. Są również twórcami mobilnego warsztatu rowerowego, którego członkowie udzielają pierwszej pomocy rowerom na ulicach miasta.

Magdalena Kuc

19 maja 2020 roku
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 359942