ŚMIESZNE PIOSENKI W KALINOWYM SERCU

W Kalinowym Sercu wystąpi aktorka i wokalistka - Katarzyna Żak. W dniach 24 i 25 czerwca artystka zaprezentuje „bardzo śmieszne piosenki” ze swojego premierowego recitalu o tym samym tytule. 

Na repertuar „Bardzo śmiesznych piosenek” składają się teksty Mariana Hemara, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Piotra Bukartyka, Artura Andrusa i Andrzeja Poniedzielskiego. Podczas wieczoru usłyszymy takie utwory jak: „Filozofia małżeńska”, „Kaziu, zakochaj się” czy „Ziuta z Krosna”. 

Katarzyna Żak ukończyła studia na wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Uważana jest za jedną z najlepszych specjalistek od piosenki aktorskiej. W 1994 roku we współpracy z Wojciechem Młynarskim wydała płytę pt. „Młynarski Jazz”. W 2016 ukazała się jej kolejna płyta „Bardzo przyjemnie jest żyć”, na której można było usłyszeć wokalistkę śpiewającą teksty najlepszych polskich tekściarzy. Kolejna płyta „Miłosna Osiecka” ukazała się w 2019 r. W listopadzie zeszłego roku „Bardzo śmiesznymi piosenkami” wywalczyła sobie pierwszą nagrodę na Festiwalu im. Krystyny Sienkiewicz w Rawiczu.

Wstęp na koncert Katarzyny Żak w tym klimatycznym klubie kosztuje 60 zł, ale już wiemy, że biletów zabrakło już na drugi koncertowy dzień, a ostatnie bilety zostały jedynie na koncert środowy.

Magdalena Kuc   

20 czerwca 2020 roku 
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 732259