PIJANA SYPIALNIA W ELEKTORNI

W najbliższy weekend w nowo otwartej Elektrowni Powiśle odbędzie się inauguracja występów teatralnych. Na pierwszy ogień idzie lubiany przez warszawiaków cyklu „Teatr na Leżakach” Teatru Pijana Sypialnia.

W niedzielę, 28 czerwca, o godzinie 17.00, leżąc w wygodnym leżaku, będzie można obejrzeć spektakl „Wodewil Warszawski” w wykonaniu aktorów teatru. 

„Wodewil Warszawski” to sztuka, która przeniesie nas do czasów przedwojennej stolicy. Scenariusz został zrealizowany w oparciu o komedię z 1876 roku pt. „Podróż po Warszawie” autorstwa Feliksa Szobera. Opowiada perypetie niejakiego Barnaby Fabuły, który przyjeżdża do miasta w celu wydania za mąż swoich córek.

Po przedstawieniu zostanie zaprezentowana druga część niedzielnego spotkania - kabaret na temat absurdów wielkomiejskiego życia celebrytów. 

Jak na wszystkie przedstawienia "teatru na leżakach" wstęp jest bezpłatnt. Organizatorzy przedstawienia proszę jednak, dbając o wspólne bezpieczeństwo o zachowanie dystansu społecznego oraz o zasłanianie ust oraz nosa maseczkami.

Magdalena Kuc 

 22 czerwca 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 727348