ŚWIĘTO KOLORÓW POTWIERDZONE

Holi Święto Kolorów odbędzie się mimo pandemii. Jedna z najbardziej ulubionych imprez będzie miała miejsce na Stadionie Syrenki już 29 sierpnia. Wstęp wolny zachęci wszystkich miłośników zabawy kolorami. 

Impreza odbędzie się mimo pandemii trwającej od trzech miesięcy. Mimo to organizatorzy nie odmawiają sobie zakończyć wakacji bez kolorów. W tym roku jednak uczestnicy nie mogą przynosić swoich kolorowych proszków, ale i to nie przeszkodzi im w świętowaniu. 

„Tradycja”, która przyszła do nas z Indii cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Holi Świeto kolorów to wielka zabawa odbywająca się na całym świecie. Polega na tańczeniu przy głośnej muzyce i sypanych z góry kolorowych proszkach. Tego dnia można zobaczyć spacerującą po mieście młodzież w białych koszulkach, które stały się kolorowe. 

Do wydarzenia dołączą Djez muzyką idealną do zabawy. Kupić będzie można kolorową watę cukrową czy kolorowe okulary. To nie wszystko – warszawiacy i turyści będą mogli cieszyć się bazookami CO2, a gdy zgłodnieją, będą mogli skorzystać ze strefy food trucków. 

Dla alergików organizatorzy mają wspaniałe wieści: „Proszki, które oferujemy pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełni zmywalne wodą.” 

Impreza zacznie się o godzinie 14:00, a zakończy koło godziny dwudziestej. 

Sławomir Chodorski 

12 czerwca 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 732149