OTWARCIE SEZONU W STUDIO BUFFO

Teatr Studio Buffo zaprasza na kolejny 28. sezon działalności. Otworzy go uroczystym koncertem, podczas którego artyści zaprezentują fragmenty musicali i koncertów teatru z różnych „Narodowych Wieczorów”. 

„Narodowe Wieczory” będące od wielu sezonów w stałym repertuarze teatru, cieszą się wśród widzów niesłabnącym powodzeniem. Podczas inauguracyjnego koncertu Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa wraz z zespołem teatru zapraszają na wspaniałe taneczno — muzyczne widowisko, podczas którego widzowie zostaną zabrani w świat m.in. polskich piosenek z okresu międzywojnia, piosenek francuskich, bałkańskich i latynoskich. 

Jednym z najważniejszych punktów spektaklu będzie wspólne odśpiewanie tekstu piosenki Jacka Kaczmarskiego „Mury”, po białorusku, na znak solidarności z Białorusinami walczącymi na ulicach miast z reżimem Łukaszenki. Na telebimie będzie wyświetlany tekst, tak by wszyscy widzowie spektaklu mogli uczestniczyć aktywnie w tym niezwykłym wydarzeniu. 

Inauguracyjny spektakl odbędzie się dnia 13 września 2020 roku o godzinie 18.00. Z tego co wiemy pozostały jeszcze ostatnie bilety na wydarzenie. 

Dla tych, którzy z różnych względów nie mogą osobiście uczestniczyć w spektaklu, przygotowano możliwość uczestniczenia w transmisji on-line. Streaming koncertu rozpocznie się 13 września 2020 roku o godzinie 18.00. 

Koncert transmitowany będzie na stronie live teatru. Kodem dostępowym do streamingu jest dwunastocyfrowy identyfikator transakcji, znajdujący się pod kodem kreskowym na górze biletu, który otrzymywany jest mailem, po dokonaniu zakupu. 

Magdalena Kuc 

11 września 2020 roku
Fot. Studio Buffo
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 727286