Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Warszawa Włochy przeprowadzili skuteczną akcję, w wyniku której zlikwidowano nielegalny punkt z automatami do gier hazardowych. Dobre rozpoznanie terenu oraz działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania 45-letniego mężczyzny, który jest powiązany z tym procederem. W wyniku operacji zabezpieczono także trzy automaty do gier oraz systemy komputerowe do ich obsługi. Zatrzymany usłyszał zarzuty prowadzenia gier bez wymaganych zezwoleń.
Przeprowadzone działania miały miejsce w kamienicy zlokalizowanej przy alei Krakowskiej, gdzie funkcjonariusze odkryli niezgodnie z prawem działający punkt gier hazardowych. W trakcie przeszukania, kryminalni znaleźli nie tylko automaty, ale również komputery dotykowe, które były używane do obsługi gier. Operacja została przeprowadzona na podstawie wcześniejszych ustaleń, co podkreśla skuteczność działań policji w zwalczaniu nielegalnego hazardu na terenie Warszawy.
W tej sprawie mężczyzna został doprowadzony do komisariatu, gdzie przedstawiono mu zarzut prowadzenia gier hazardowych bez koncesji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie gier wbrew przepisom Ustawy o grach hazardowych może skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi, w tym karą grzywny lub pozbawienia wolności. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota, co wskazuje na kontynuację działań w celu wyeliminowania nielegalnych praktyk w obszarze hazardu w stolicy.
Źródło: Policja Warszawa
Oceń: Ujawnienie nielegalnego punktu gier hazardowych w Warszawie
Zobacz Także



