Zatrzymanie handlarza narkotyków na Bemowie

Martyna Schadzke

Martyna Schadzke


Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Bemowie przeprowadzili skuteczne działania, które doprowadziły do zatrzymania 29-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie i dystrybucję narkotyków. W trakcie przeszukania jego mieszkania w Ursusie, funkcjonariusze zabezpieczyli znaczną ilość substancji odurzających oraz broń i amunicję. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, a sprawa znajduje się pod nadzorem prokuratury.

Operacja rozpoczęła się, gdy policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Ursus mogą znajdować się narkotyki. Działania zostały zorganizowane w oparciu o wcześniejsze informację dotyczące handlu narkotykami przez zatrzymanego. W wyniku przeprowadzonego przeszukania, oprócz marihuany, amfetaminy, mefedronu oraz grzybków halucynogennych, znaleziono również dwie jednostki broni oraz amunicję, na którą mężczyzna nie posiadał pozwolenia.

W sprawie został zaangażowany biegły do analizy zabezpieczonych substancji oraz broni. Policjanci w toku działań zabezpieczyli także gotówkę w wysokości 6800 zł, która przeznaczona jest na pokrycie potencjalnych kar finansowych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków, handlu nimi oraz nielegalnego posiadania broni. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat, a obecnie znajduje się pod dozorem policyjnym, a postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: Zatrzymanie handlarza narkotyków na Bemowie

Średnia ocena:4.57 Liczba ocen:13


Zobacz Także