LEGIA ROZPOCZYNA RYWALIZACJĘ

Po przeprowadzeniu badań na koronawirusa drużynie i zapleczu meczowemu Legii Warszawa, władze klubu otrzymały dobrą wiadomość, że nikt nie jest zarażony i będzie można rozpocząć rozgrywki. To już kolejna seria badań, potwierdzająca, że Legia może rozpocząć walkę na ligowych boiskach.  

- Przekazuje dobre wieści od naszego doktora i naszego sztabu medycznego. Kolejne badania wykazały, że wszyscy są zdrowi. Teraz tylko grać – napisała Izabela Kruk rzecznik prasowy Legii.  

Badania przeprowadzone zostały grupie 50 osób. Wśród przebadanych znaleźli się zawodnicy, zespół trenerski oraz osoby niezbędne do pracy z drużyną. Legia jest jednym z czterech polskich drużyn Ekstraklasy, które rozegrają pierwsze mecze. Już za tydzień zespoły rozegrają swoje mecze w ćwierćfinale Pucharu Polski. Pierwszy mecz, 26 maja, rozegra na wyjeździe właśnie Legia, a przeciwnikiem będzie Miedź Legnica.  

W sobotę 30 maja Legia rozegra kolejny swój mecz. Tym razem będzie to spotkanie w ramach rozgrywek Ekstraklasy, która wznawia rywalizację. Pierwszy mecz w tych rozgrywkach Legia zagra z Rakowem Częstochowa. Tym razem mecz odbędzie się na stadionie w Warszawie, niestety kibice jeszcze nie będą mogli zobaczyć meczu na żywo.

Tomasz Chodorski

24 maja 2020 roku
Fot. Jan Kamiński
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Liczba odwiedzin: 140595