LEGIA ROZPOCZYNA WALKĘ W EKSTRAKLASIE

Po wielu tygodniach oczekiwań powoli rusza Ekstraklasa. Żeby można było rozpocząć treningi, a później także rozgrywki, Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował, że konieczne jest wykonanie testów na obecność koronawirusa.

Testom poddani zostali wszyscy piłkarze oraz przedstawiciele sztabów szkoleniowych zaangażowani w prace z piłkarzami. Wszystkie testy piłkarzy klubu dały wynik ujemny, co znaczy żaden z piłkarzy nie jest zakażony wirusem i Legia mogła wrócić na boiska.

Legia, będąca liderem po 26. kolejkach rozgrywek w Ekstraklasie, już za trzy tygodnie wyjdzie na boisko przeciwko piłkarzom Lecha Poznań. Mecz rozegrany zostanie 30 maja, a sędziował będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Spotkanie zapowiada się na najbardziej interesujący mecz tej kolejki. Mecz niestety, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminem tymczasowym Ekstraklasy odbędzie się bez udziału publiczności. Będzie on transmitowany w telewizjach Canal+ Sport i TVP Sport. 

Kolejny mecz, w 28. kolejce, Legia rozegra 7 czerwca. Rywalem stołecznego klubu będzie krakowska Wisła. Rozgrywki Ekstraklasy mają się zakończyć 19 lipca 2020r. 

Tomasz Chodorski

9 maja 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Liczba odwiedzin: 140601