13 OTWARTYCH BASENÓW

Już od 6 czerwca warszawskie baseny mogą udostępniać swoje ośrodki dla przybyłych gości. Czy wszystkie skorzystają z tej okazji? Przygotowaliśmy dla was ofertę 13 pływalni, które zapraszają nas już w czerwcu.
OSIR WAWER

Wawer oferuje nam możliwość pływania już od 6 czerwca. Na stronie na Facebooku możemy poznać pełny zapis zasad obowiązujących w ośrodku.
OSIR MOKOTÓW

Ośrodek na Mokotowie oferuje nam możliwość skorzystania z kąpieliska nad jeziorkiem Czerniakowskim.  Będziemy mogli przyjść na odpoczynek już 6 czerwca. 
OSiR PRAGA-POŁUDNIE. Pływalnia WODNIK

Dostępny będzie tu basen i zjeżdżalnia. Niedostępne: sauny, jacuzzi oraz aerozole basenowe.
URSYNOWSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI

Na Ursynowie otwierają się aż trzy baseny należące do UCSiR. Czynne będą pływalnie przy Koncertowej, przy Hirszfelda oraz Aqua Relaks. Z tych pływalni będziemy mogli skorzystać już od soboty 6 czerwca.
AQUA SPA KABATY

Na Kabatach również będziemy mogli popływać od 6 czerwca. Będziemy mogli skorzystać nie tylko z indywidualnych wejść, ale również z zajęć grupowych. Szczegóły na FB SPA.
OSIR WŁOCHY

Od 8 czerwca swój ośrodek udostępnia odwiedzającym również Ośrodek Sportu i Rekreacji Włochy. Zgodnie z wymogami na basenie może przebywać do 50 osób, a na torze maksymalnie 4. Pływalnia oferuje również część rekreacyjną i jacuzzi.
OSIR ŻOLIBORZ

Z Ośrodkiem Włochy otworzy się równocześnie OSiR na Żoliborzu. Pływalnia oferuje nam wyremontowaną i zdezynfekowaną halę, której remont był wcześniej zaplanowany na lipiec br. Idealną decyzją zatem było przeprowadzenie prac budowlanych w czasie pandemii. 
OSIR POLNA

Ośrodek Polna zostanie otwarty 11 czerwca. Ośrodek jest już po badaniach epidemiologicznych, które wykazały całkowite bezpieczeństwo na pływalni. 
PARK WODNY WARSZAWIANKA 

Do Parku wodnego Warszawianka będziemy mogli przyjść od 13 czerwca. Park również wykorzystał przerwę na przeprowadzenie niezbędnych prac technologicznych. Od połowy czerwca będziemy więc mogli cieszyć się czystym i bezpiecznym miejscem do pływania. 
OSIR URSUS

Ursus zaprasza gości od 15 czerwca. Ten termin jednak jest jeszcze niepotwierdzony, ponieważ organizatorzy czekają cały czas na wynik badań epidemiologicznych. Wszystkie niezbędne informacje znajdziemy w najbliższych dniach na stronie ośrodka na FB.
BIAŁOŁCKI OŚRODEK SPORTU

Pływalnia na Tarchominie zdecyowała sie na otwarcie 8 czerwca. W ośrodku do funkcjonowania z zachowaniem wszelkich rygorów wraca basen, siłownia i gabinet odnowy biologicznej. Nie skorzystamy jednak z sauny i masażu,
Zamknięty pozostaje cały czas Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Prawy Brzeg, który nie skończył prowadzonych prac remontowych również planowanych wcześniej na okres na wakacyjny. Cały czas nieczynne pozostaje Studio Sante, które jest miejscem prywatnym, co tym bardziej powinno skłaniać do otwarcia.  Wybieracie się na basen?

Wybieracie się na basen?


Sławomir Chodorski 

5 czerwca 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Liczba odwiedzin: 140605