WEGE FESTIWAL POD NASZYM PATRONATEM

Już w najbliższy weekend 12-13 wrzesnia odbędzie się Wege Festiwal. Impreza odbywa się pod patronatem Warszawa Express.  
Podczas festiwalu, odbywającego sie wraz z Dniami Wilanowa zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców z najlepsza kuchnią wegańską, prezentującą potrawy z róznych stron świata. Skosztujecie potrawy kuchni świata, w tym m.in. Aromatyczne smaki wschodu, ostre smakołyki z południowej ameryki, bliskowshodnie humusy. Popróbujemy samokite zupy i dani główne, ciastka, ciasteczka i inne pyszne słodkości. Zagłębimy się w aromatyczny świat przypraw ze wszystkich stron świata. 

Prezentowane produkty będzie można skosztować oczywiście na miejscu, ale również będzie można zakupić przetwory z ekologicznych upraw. 

Organizoatorzy festiwalu chcą pokazać, że wege, to nie tylko kuchnia i sposób zywienia, ale również styl życia, dlatego też będziemy mogli poznać i zdobyć różnorodne kosmetyki i produkty w duchu ekologii oraz Zero Waste. 

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 11.00 do godz. 19.00 na Plaży Wilanów, przy Ratuszu Wilanów, ul. Klimczaka 1. Wstep na festiwal jest bezpłatny. 

Tomasz Chodorski  

10 wrześnie 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 378649