FOTOREPORTAŻ: WARSZAWA ZMIENNĄ JEST

Czy Warszawa się zmienia? Co nowego powstało w naszym mieście w ostatnich latach, a co w ostatnim roku? Odpowiedź na te pytania można znaleźć w niewielkich żółtych książeczkach „Warszawa 20..., Najciekawsze realizacje roku”.

Od 2010 ukazują się książki w formie papierowej. Teraz, po przerwie, seria wraca do Was z książką „Warszawa 2020. Najciekawsze realizacje roku”.

Książka dostępna będzie już w tym tygodniu, ale już mogliśmy w grupie wiernych turystów Biura Turystycznego Horn zaprezentować, jak co roku, owe nowości na wycieczkach autokarowych, 5 i 19 czerwca. Wycieczki zwykle odbywały się w lutym i marcu. W tym roku, ze względu na obostrzenia można je było zorganizować dopiero teraz. Wszystko ma jednak swoje zalety. Pierwszy raz obyło się bez grubych kurtek, czapek, szalików i rękawiczek.

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego powstało w ostatnim, jakże nietypowym, bo pandemicznym roku 2020 zachęcamy Was do lektury najnowszej książki. Mamy nadzieję, że zachęci to Was również do poszukania poprzednich wydań, jeśli ich jeszcze nie macie!
Sabina Chyla
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 352958