ŻEGNAMY WAS

Zbliżają się święta oraz koniec roku. To chwila, kiedy zamyka się jedne projekty i przygotowuje do innych. Podobnie jest w naszym przypadku...

SAHARA

Szukamy nowego domu dla zwierząt ze Schroniska na Paluchu.

Dziś prezentujemy suczkę o imieniu Sahara.

SZUKAMY DOMU DLA PSÓW
Z PALUCHA

W schronisku na Paluchu znajduje się kilkaset zwierząt, które nie mają domu. Cierpią i nie potrafią zrozumieć, czemu je spotkał ten los, czemu one muszą żyć za kratami. 
Wśród tych zwierząt są zarówno wspaniałe psy, jak rownież słodkie kocięta.
Możemy sprawić, że ich los znacznie się poprawi.

Sahara

Sahara to drobna i nieśmiała sunia, która przyjechała do Schroniska z Radys. Jest radosna, ciekawska i energiczna. Psy bardzo cenią sobie jej towarzystwo, a my z przyjemnością obserwujemy, jak z dnia na dzień się otwiera. Sahara jest delikatna, łatwo ją przestraszyć nagłym gestem, ale jednocześnie bardzo interesuje się ludźmi i tym, co mogą jej zaproponować.

Z początku w ogóle do wolontariuszy nie chciała podchodzić, trzymała się z daleka i bacznie obserwowała. Teraz dzielnie przybiega po smaczki, jednak dotyku ludzkiej dłoni wciąż bardzo się boi. Na ten moment najlepszy dla Sahary byłby dom z ogrodem, w cichej okolicy gdyż Sahara nie potrafi chodzić na spacery na smyczy.

Nie wiadomo też czy w ogóle kiedykolwiek miała prawdziwy dom, a więc możliwe, że nie potrafi wchodzić do pomieszczeń czy wsiadać do samochodu - tego wszystkiego będzie musiała nauczyć się w domu.

Sahara na pewno będzie zadowolona z psiego towarzysza, a swoją pozytywną energią odwdzięczy się za opiekę i ciepłe posłanko.

W typie rasy: Mieszaniec
Wiek: 2 lata
Płeć: samica
Waga: 12 kg
Nr: 1116/20
Przyjęta: 2020-07-08
Znaleziona: Schronisko Radysy

Kontakt w sprawie adopcji:
Tonia 602763034
Ida 694689970
Klaudia 514360970
Adoptuj zwierzę, będzie Ci wierne do końca swego życia. 
Pamiętaj jednak, że taka adopcja to sprawa bardzo poważna. Psy i koty to zwykłe zwierzęta, a nie zabawki. Do tego często są one mocno doświadczone przez życie. 

Fot. Schronisko na Paluchu
Wybór i opracowanie: Agnieszka Oziębło
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Liczba odwiedzin: 235888