MOBILNE POP-Y

Miasto uruchomiło mobilny punkt obsługi pasażerów w postaci jeżdżącego po Warszawie autobusu, w którym można załatwić formalności związane z kartą miejską. 

- Pasażerowie załatwią tu swoje najpilniejsze sprawy: wyrobią spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską, zakodują bilet długookresowy, w tym z oferty Warszawa+ i dla dużych rodzin, odwieszą bilet i przekodują jego niewykorzystaną część, wgrają uprawnienia Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka oraz je przedłużą – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego, dodając, że za usługi w POP-ach zapłacimy wyłącznie kartą płatniczą. 

Dodatkowo od poniedziałku dwa mobilne POP-y będą podjeżdżały na pętle autobusowe zlokalizowane przy dużych osiedlach. I tak od 15 do 17 czerwca POP-y będą stacjonowały na pętlach: Metro Kabaty oraz Gocław, od 18 do 22 czerwca przy Świątyni Opatrzności Bożej i na Stegnach, od 23 do 25 na pętli Metro Wilanowska i Tarchomin, a od 26 do 30 czerwca podjadą na pętle: Bródno Podgrodzie oraz Targówek. 

Mobilne punkty będą czynne od 8.30 do 17.00. Mają kursować po Warszawie do końca wakacji. ZTM zastrzega sobie prawo zmiany godzin ich urzędowania. 

Magdalena Kuc

15 czerwca 2020 roku
Fot. Magdalena Kuc
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 352985