SUPERMARKET BIO

Nowy Carrefour BIO w Warszawie. Miasto wzbogaciło się o nowy Carrefour z certyfikowanymi produktami ekologicznymi. Sklep zlokalizowany na ulicy Pełczyńskiego na Bemowie, jest drugą tego typu placówką, uruchomioną w ciągu niespełna roku przez sieć Careffour Polska. Wydarzenie jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie zdrową żywnością nie tylko warszawiaków, ale jest częścią szerszej strategii sieci, która zamierza sukcesywnie otwierać tego typu sklepy w największych miastach Polski.

- Rozwój formatu Carrefour BIO jest elementem konsekwentnie realizowanej przez Carrefour strategii transformacji żywieniowej, a doświadczenia z funkcjonowania pierwszego sklepu w tym koncepcie pokazały, że doskonale wpisuje się on w potrzeby polskiego klienta, który chce zrobić kompletne, wysokojakościowe i ekologiczne zakupy spożywcze niedaleko domu - powiedział Tareck Ouaibi, wiceprezes zarządu, dyrektor Operacji Carrefour Polska. - Inwestując w koncept Carrefour BIO chcemy zagwarantować naszym klientom stały dostęp do ekologicznych produktów spożywczych w przystępnych cenach, realizując naszą misję demokratyzacji żywności BIO w Polsce – dodał Tareck Ouaibi. 

Sklep swoim klientom oferuje bez mała 300 rodzajów warzyw, owoców, mięsa, ryb, wędlin, serów, które w 90% są certyfikowane ekologicznie. W ofercie dostępne są również produkty wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, bez laktozy oraz dietetyczne. Pierwszy Carrefour w formacie bio został otwarty w listopadzie w 2019 r. na ulicy Marszałkowskiej.  

Magdalena Kuc 

17 czerwca 2020 roku
Fot. MaSzt
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 354829