PROTEST ANTYSZCZEPIONKOWCÓW

Traktem Królewskim przeszła dziś (6.06.2020) manifestacja tzw. antyszczepionkowców. W marszu wzięło udział kilkaset osób. W demonstracji uczestniczył również Wojciech Cejrowski, kontrowersyjny przeciwnik szczepionek.  

Demonstrujący protestują przeciwko obowiązkowym szczepieniom. Uważają oni m.in., że rządy państw i koncerny farmaceutyczne fałszują dane dotyczące szczepień, by realizować własne niejasne zamiary. Często wygłaszane są teorie, że także naukowcy fałszują wyniki badań.  
- Panie, ja mam prawo decydować, czy mam szczepić swoje dziecko czy nie. Nie będzie mi nikt nakazywał – mówi jeden z uczestników protestu. – To moja sprawa, tylko ja jestem odpowiedzialny za swoje dziecko i nie pozwolę, żeby jakieś konowały wstrzykiwały jakieś substancje chemiczne dziecku.  
- Podobno ze szczepionkami zaczynają nam wszczepiać czipy, żeby nas kontrolować – dodaje idący obok pan Marcin. 

W demonstracji słychać było skandowane hasła typu „Pandemia to ściema” czy ”Ręce precz od naszych dzieci”, „WHO samo zło”, „Bill Gates do paki”. 

Z placu Zamkowego demonstracja przeszła Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem i Alejami Ujazdowskimi aż pod Urząd Rady Ministrów. Pod kancelarią rządu wygłoszone zostały przemówienia. Nie obyło się jednak bez polityki, na "trybunę" wszedł poseł Braun z Konfederacji i rozległy się okrzyki partyjne. Poseł wygłosił przemowę i szybko się oddalił.  

Miłą niespodziankę sprawiła policja, która nie interweniowała, lecz jak przystało na policję zabezpieczała demonstrację. 

Tomasz Chodorski 

6 czerwca 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 356718