NIECH ŻYJĄ DZIEWCZYNY!

W najbliższą sobotę w Elektrowni Powiśle święto kobiecości. To kolejna edycja wydarzenia „Niech żyją dziewczyny!” organizowanego przez magazyn „Zwykłe Życie”. 

Czego się spodziewać?

„Niech żyją dziewczyny!” to spotkania i dyskusje. Już o godz. 11:00 „Orgazmiczna rozmowa – fakty i mity o kobiecym orgazmie”, następnie (godz. 14:00) „Bodypositive” – spotkanie autorskie z Moniką Kozub, autorką projektu fotograficznego „Berlin Boudoir”. Na zakończenie, o godz. 16:00 rozpocznie się spotkanie: „Być kobietą, być kobietą”, czyli o kobiecości w świecie drag. QueerAntena na żywo! 

Tego dnia, oprócz wyjątkowych promocji w sklepach, w „Elektrowni Powiśle” odbędzie się targ, na którym ponad 50 wystawców będzie się wystawiać ze swoją ofertą książek, rzemiosła, ceramiki, rzeczy do domu, ubrań i dodatków oraz kosmetyków. 

Do wyboru też bogata oferta warsztatów (uwaga: obowiązują zapisy): godz. 10:00 – 12:00 „Zrównoważona dieta bez mięsa – spojrzenie Medycyny Chińskiej”, prowadzenie: Jessica Zalewska; godz. 12:30 – 14:00 „Pysio Totem” – warsztaty z Tosią Kiliś z Fenek Studio; godz. 14:00 – 15:30 „Adaptogeny. Co to takiego i jak ich używać?”; godz. 15:30 – 17:00 „Akcja menstruacja – warsztaty na temat ubóstwa menstruacyjnego”; godz. 17:30 – 19:00 „Ciało, oddech, głos” z Weroniką Regosz 

Do tego wszystkiego wieczorny pokaz kobiecego kina dokumentalnego w ramach Kina Letniego w Elektrowni Powiśle, organizowanego wspólnie z Millenium Docs Against Gravity (godz. 19:30 - „Grace Jones: Bloodlight and Bami”, reż. Sophie Fiennes) 

Agnieszka Kuś 

24 lipca 2020 roku
Fot. Tomasz Chodorski
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 352881