17-latek zatrzymany za niszczenie mienia pod wpływem alkoholu

Martyna Schadzke

Martyna Schadzke


W nocy funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie zatrzymali młodego mężczyznę, który podejrzewany jest o uszkodzenie kilku zaparkowanych pojazdów oraz drzwi do klatki schodowej. Do incydentu doszło na terenie miasta, a przyczyną działań młodzieńca był alkohol. Zatrzymanemu postawiono zarzuty, a sprawa będzie miała dalszy bieg w wymiarze sprawiedliwości.

Interwencja policji rozpoczęła się od zgłoszenia, które dotyczyło młodego mężczyzny niszczącego zaparkowane samochody. Po otrzymaniu informacji, na miejsce zdarzenia skierowano patrol, jednak sprawcy już tam nie było. Dzięki szybkiej pracy funkcjonariuszy udało się jednak ustalić tożsamość sprawcy i dokonać jego zatrzymania.

Po wytrzeźwieniu, 17-latek przyznał się do uszkodzenia mienia i tłumaczył swoje zachowanie wpływem alkoholu. W związku z popełnionym przestępstwem grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. Postępowanie w tej sprawie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie, co wskazuje na poważne traktowanie tego typu incydentów przez organy ścigania.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: 17-latek zatrzymany za niszczenie mienia pod wpływem alkoholu

Średnia ocena:4.75 Liczba ocen:18


Zobacz Także