Interwencja Policji na Bielanach: 20-latka zatrzymana za kradzież perfum


W Warszawie, na Bielanach, doszło do zatrzymania kobiety podejrzanej o kradzież w jednym ze sklepów. Szybka interwencja funkcjonariuszy z prewencji pozwoliła na zatrzymanie 20-latki, która usiłowała wynieść perfumy warte ponad 3200 zł. Policjanci zareagowali na zgłoszenie o podejrzeniu kradzieży, co zaowocowało przewiezieniem kobiety do komendy. Wobec zdarzenia rozważana jest kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Interwencja rozpoczęła się, gdy policjanci zostali wezwani do jednego z lokalnych sklepów przy ulicy Zgrupowania AK „Kampinos”. Na miejscu zastali sprawczynię, która usiłowała wynieść z placówki sześć sztuk perfum, opuszczając przy tym strefę kas bez dokonania płatności. Działania policji były natychmiastowe, co umożliwiło skuteczne powstrzymanie kradzieży.

Kobieta została przetransportowana do komendy przy ulicy Żeromskiego, gdzie następnie zebrano materiał dowodowy w sprawie. Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz nadzoruje czynności w tej sprawie, a zgodnie z obowiązującym prawem, 20-latce grozi poważna konsekwencja prawna. Miejscowi mieszkańcy mogą czuć się spokojniej, wiedząc, że policja działa sprawnie w przypadku przestępstw w ich okolicy.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: Interwencja Policji na Bielanach: 20-latka zatrzymana za kradzież perfum

Średnia ocena:4.76 Liczba ocen:19


Zobacz Także