HELIOS WRACA  

Sieć kin Helios wznawia swoją działalność po stagnacji związanej z pandemią. 

Od 3 lipca sieć kin Helios otwiera swoje podwoje przed miłośnikami srebrnego ekranu. W repertuarze oprócz klasycznych pozycji znajdą się m.in. koncerty, maratony filmowe oraz propozycje dla najmłodszych widzów. 

Dla entuzjastów klasyki filmowej sieć stworzyła nowy projekt Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego będzie można obejrzeć przeboje kina złotych lat Hollywoodu. Seanse ruszają od 7 lipca. 

Sieć wznowi również uwielbiane przez publiczność projekty: Kino Konesera, firmowane przez znakomitego krytyka filmowego Tomasza Raczka, Kulturę Dostępną, promująca polskie produkcje, z czwartkowymi seansami w cenie 10 złotych, Kino Kobiet oraz NMF – czyli Nocne Maratony Filmowe.

Przygotowano również atrakcje dla najmłodszych. I tak od lipca będzie można oglądać produkcje w ramach filmowych poranków oraz uczestniczyć w zabawach, które poprzedzą seanse bajek. Nie obędzie się bez koncertów. Rusza nowy cykl – transmisje muzyczne koncertów polskich gwiazd. 

”Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i chrupiącym popcornem już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem. Dzięki wprowadzeniu nowych standardów sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie znów będą mogli oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował swoje obiekty, zgodnie z wszelkimi wymogami odnośnie do higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego” - poinformowali w mediach społecznościowych przedstawiciele sieci Helios Polska. 

Magdalena Kuc 

30 czerwca 2020 roku
Fot. sabi.sabinachyla
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 727337