KRONIKA KRYMINALNA

KINOMAN W KAJDANKACH

W ręce bielańskich kryminalnych wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież voucherów do kina z Multikina Galerii Młociny. 30-letni miłoŚnik filmów zabrał 77 kuponów o wartości ponad 1800 złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Do zdarzenia doszło w okresie sprzed obostrzeń związanych z koronawirusem. Mężczyzna wychodząc po seansie filmowym, spostrzegł w punkcie informacji nie ma pracownika. Postanowił skorzystać z okazji i zajrzał do jednej ze znajdujących się tam szuflad, a następnie zabrał stamtąd 77 voucherów do kina, których wartość oszacowano na 1800 zł. 

Kradzież została szybko ujawniona i zgłoszona bielańskim policjantom. Funkcjonariusze zabezpieczyli kamery zarówno z kina, jak i galerii handlowej na których nagrał się sprawca. Dalsza praca funkcjonariuszy zajmujący się przestępczoścą przeciwko mieniu, pozwoliła na ustalenie miejsca zamieszkania wytypowanego sprawcy. 30-latek został przed kilkoma dniami zatrzymany oraz przewieziony do komendy przy Żeromskiego. 

Śledczy po zgromadzeniu dowodów, przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Marek Grabowski

2 czerwca 2020 roku
Fot. KSP
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 352842