KONKURS NA MURAL DLA TEATRU

Choć bieżący rok nie jest dobry do świętowania jubileuszy, nie jest to przecież niemożliwe. Wszystko, jak się wydaje, zależy od inwencji i wyobraźni jubilatów. W ciekawy sposób chce uczcić pięćdziesięciolecie istnienia Teatru Ochoty jego dyrekcja. Najbardziej bowiem widocznym elementem jubileuszu ma być mural, który będzie namalowany na ścianach budynku teatru, przy ulicy Reja 9. Będzie on nie tylko z daleka widoczną wizytówką teatru, ale niczym logo występować ma na wszystkich drukach promujących jubileusz. 

I właśnie został rozpisany konkurs na projekt muralu. Powinien on nawiązywać do historii oraz charakteru działalności teatru. A ponieważ od samego początku Teatr Ochoty to również kuźnia talentów (prowadzone są zajęcia z różnymi grupami wiekowymi, od dzieci po starszą młodzież), organizatorzy konkursu zwracają się do młodych grafików. Warunkiem uczestnictwa jest wiek nieprzekraczający 35 lat. Nie będą przyjmowane też prace agencji graficznych. Składane propozycje będą oceniane przez jury, którego członkami będą graficy, architekci oraz przedstawiciele stowarzyszeń twórczych. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 7000 złotych. 

Zgłoszenia należy nadsyłać, w wersji elektronicznej, do dnia 17 czerwca br. Wyniki zostaną ogłoszone 1 lipca 2020 roku. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej teatru.

Andrzej Papliński 

26 maja 2020 roku
.
Copyright ©2020 Warszawa Express, All Rights Reserved.
Przygotowanie strony: Sławomir Chodorski
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Liczba odwiedzin: 352887